Základní škola a Mateřská škola Ovčáry, okres Kolín

ZŠ a MŠ Ovčáry, okres Kolín

Přijímací řízení do MŠ

INFO MŠ1 + MŠ2 Dětský den

v pátek 4.6.2021 dopoledne.
Info v příloze.

Volba do školské rady ZŠ

MŠ zápis - pokyny pro rodiče

Výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku ZŠ

Zápis do MŠ (obsahuje 3 přílohy)

12.4. otevření ZŠ i MŠ předškoláci

Testování - přehled závazných postupů antigenního testování ve školách

Zápis do MŠ - leták

Zápis do 1. ročníku ZŠ (obsahuje 5 příloh, rozklikněte "Všechny aktuality")

MŠ1: plán aktivit - březen

MŠ2: plán aktivit - březen

INFO MŠ + ZŠ Uzavření školy

Od 1. 3. 2021 je základní škola i mateřská škola z důvodu opatření vlády UZAVŘENA.

Žáci 1. a 2. ročníku nastupují na distanční vzdělávání.
Žáci 3., 4. a 5. ročníku v distanční výuce pokračují.

INFO MŠ2 Nevšední vyučování - změna

Tento týden změna termínu nevšedního vyučování pro předškoláky:
STŘEDA 24.2.
Čas zůstává stejný.

INFO MŠ2 - Nevšední vyučování

info viz příloha

Info MŠ + ZŠ od 4.1.2021

MŠ - v běžném provozu.
ZŠ I (1. a 2. ročník) - výuka ve škole dle rozvrhu + školní družina.
ZŠ II (3., 4. a 5. ročník) - distanční výuka (sledujte pravidelně žákovské emaily a školní webové stránky).

ZŠ - Prodloužení vánočních prázdnin

Na základě nařízení vlády jsou vánoční prázdniny prodlouženy o dva dny a začínají 21. 12. 2020.
Škola bude 21. a 22. 12. zcela uzavřena, obědy jsou hromadně odhlášené.
Žáci se do školy vrátí 4. 1. 2021.

MŠ1 + MŠ2 Škola pohybu - ODLOŽENO

INFORMACE K PROVOZU ZÁKLADNÍ ŠKOLY, ŠKOLNÍ JÍDELNY A ŠKOLNÍ DRUŽINY OD 30. LISTOPADU 2020

• Do školy nastupují žáci 3., 4. a 5. ročníku. Pro všechny žáky je povinná prezenční výuka.
• Výuka bude probíhat podle rozvrhu hodin. Nevyučuje se tělesná výchova, při hudební výchově se nezpívá.
• Do školní budovy vstupují pouze žáci. Po vstupu do budovy použijí žáci dezinfekci. Po celou dobu pobytu ve škole mají všichni povinnost nosit roušku. Žáci musí mít s sebou i náhradní roušky a sáček na uložení použité roušky.
• Ranní i odpolední školní družina probíhá ve stejném rozsahu jako v běžném provozu. Až do odvolání jsou zrušené zájmové kroužky. Ukončení ŠD je v 15:30 h. V pondělí budou mít
všichni žáci uvolněnku, na další dny obdrží přehledný tiskopis odchodů ze školy.
• Všem žákům, kteří jsou přihlášeni ke školnímu stravování, jsou obědy automaticky přihlášeny. Případné odhlášení oběda je možné nejpozději v pondělí ráno. I po dobu pobytu ve školní jídelně mají všichni povinnost nosit roušku s výjimkou doby konzumace jídla.

V Ovčárech dne 26. 11. 2020
Mgr. Ivana Adamcová
ředitelka školy

INFORMACE K PROVOZU ZÁKLADNÍ ŠKOLY, ŠKOLNÍ JÍDELNY A ŠKOLNÍ DRUŽINY OD 18. 11. 2020

• Do školy nastupují žáci 1. a 2. ročníku.
• Ranní i odpolední školní družina probíhá ve stejném rozsahu jako v běžném provozu. Ukončení činnosti je v 15:30 h.
• Všem žákům 1. a 2. ročníku, kteří jsou přihlášeni ke školnímu stravování, jsou obědy automaticky přihlášeny. Případné odhlášení oběda - na 6. ZŠ - je možné nejpozději ve středu ráno do 7:00 h. I po dobu pobytu ve školní jídelně mají všichni povinnost nosit roušku s výjimkou doby konzumace jídla.
• Pro žáky 3. – 5. ročníku pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem.

V Ovčárech dne 15. 11. 2020
Mgr. Ivana Adamcová
ředitelka školy

Info ZŠ - opatření vlády ČR

Dle usnesení vlády ČR zůstávají základní školy i nadále (od 2.11.2020) uzavřeny - do odvolání.
Distanční výuka probíhá nadále stejným způsobem - kontrolujte žákovské emaily, kde naleznete rozvrhy a další potřebné informace.

MŠ Změna termínu podzimních prázdnin

Info viz příloha

MŠ1 + MŠ2 Škola pohybu - ZRUŠENO

info viz příloha
Zrušeno - náhradní termín bude upřesněn

INFO ZŠ - uzavření škol

Od 14.10.2020 škola uzavřena (opatření vlády ČR).
Informace k distančnímu vzdělávání žáci dostanou do svých školních emailů - pravidelně kontrolujte.

« předchozí | další »